The Curse of Rabenstein, nová textovka pro DOS (a další platformy)

Přátelé, buďme rozumní a nedrážděme v těchto těžkých časech nervy frenetickými akčními hrami. Uvařme si raději hrnek dobrého kakaa, naházejme do krbu několik poctivých polínek, popř. použitých roušek, a nechme se pohltit uklidňující masou dobrodružného textu.

The Curse of Rabenstein, nová textovka pro DOS (a další platformy)

The Curse of Rabenstein je zbrusu nová textová adventura, neboli interaktivní fikce, jak se dneska říká. Auto hry Stefan Voght není ve vodách textovek nováčkem, má na svědomí kladně hodnocený kus Hibernated, The Curse of Rabenstein tedy slibuje porci kvalitní zábavy. Kvalitní jsou i obrázky, kterými je text naštěstí doprovázen, přeci jen hardcore textovka bez grafiky je... inu, hardcore.

"Měli bychom najít místo, kde zůstaneme na noc. Koně potřebují odpočinek." pravil kočí, načež zmizel beze stopy. Ztraceni v Černém lese brzy zjistíte, že některé věci měly raději zůstat navždy pohřbené...

Textovka The Curse of Rabenstein je spolu s DOSem dostupná i pro několik dalších platforem, konkrétně pro počítače Commodore C64, Commodore Plus/4, Amstrad CPC, ZX Spectrum, Amiga, Atari ST a dokonce i pro moderní PC. Cena je vyloženě sympatická, tedy nulová, nicméně máte možnost autorovi dobrovolně přispět.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Curse of Rabenstein, nová textovka pro DOS (a další platformy)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš AMIGARetro podložka pod myš AMIGA 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle