Vyšel dungeon The Shadows Of Sergoth pro Amigu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Takže Lasice už může rozvíjet peněženku, hru již toužebně vyhlíží a dokonce si odmítl i zahrát volně dostupné demo, aby si hru nezkazil :) Vše důležité již víte z předcozí šortky, ale neuškodí malá rekapitulace...

Vyšel dungeon The Shadows Of Sergoth pro Amigu

The Shadows Of Sergoth je zbrusu nový dungeon, který původně vyšel pro osmibity Amstrad CPC. Verze pro Amigu je samozřejmě notně vylepšené po audiovizuální stránce, vypadá myslím výtečně. Jak už to tak u dungeonů bývá, hra se odehrává v pseudo-středověkém fantasy světě, přesněji v jeho kobkách, sklepeních a kryptách. Hráči se mohou těšit na 24 kouzel, 5 ras s odlišnými charakteristikami, dvacítku pater k prozkoumání, to vše s automapingem a ve třech stupních obtížnosti.

Hru si můžete koupit jak v krabici, tak digitálně. Verze krabicová vypadá lahůdkově, obsahuje trojici 3.5" disket, manuál, kompas, dvacetistěnnou kostku a samolepky. Krabicovka vás vyjde na 40 eur, digitální kopie (AFD soubory) na 15 eur. Kupovat můžete na doublesidedgames.com. Pro spuštění The Shadows Of Sergoth je nutná Amiga s 2MB chipram, doporučena je A1200, popř. slabší model, ale vybavený turbokartou.

Vyšel dungeon The Shadows Of Sergoth pro Amigu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Vyšel dungeon The Shadows Of Sergoth pro Amigu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle