Zdarma na GOG: Ghost Master

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Hůůů. Hůůůůůůů. Hůůůůůůůůůůůůů! To byl prosím duch. Nebo možná sova. Ovšem pokud sova, tak pekelně démonická! Pokud vás tenhle úvod vyděsil tak, že se strachy třesete jak před návštěvou krvelačného zubaře, tak ani nečtěte dál, protože dál to nebude lepší...

Zdarma na GOG: Ghost Master

...tahle šortka totiž pojednává o strategii Ghost Master (2003), která je po další tři dny zdarma na GOG. Premisa je prostá, v každé z misí je vaším úkolem pomocí trénované armády duchů vyděsit nebohé človíčky k smrti. Je to trochu v duchu netradičních real-time strategií typu Dungeon Keeper či Theme Hospital, a taky trochu The Sims naruby.

Misí je pěkných 14, celkem se vám pod kurzor připlete více jak čtyřicítka různých druhů duchů, přízraků a další děsuplné havěti, atraktivních prostředí, ve kterých se mise odehrávají, je jedenáct, to aby se trochu naboural stereotyp, který u tohoto typu her nevyhnutelně přichází někde v polovině... inu, zadarmo skvělé! A pro někoho, kdo má v oblibě klasiku Ghostbusters, vyloženě chuťovka :)

Zdarma na GOG: Ghost Master

Jelikož jde o hru 20 let starou, jsou hardwarové nároky pochopitelně žertovné - postačí Pentium III 450MHz, 128MB RAM a Riva TNT2. Doporučená je sestava s Pentiem 4 kolem 1.5GHz, 256MB RAM a mocná GeForce 2.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zdarma na GOG: Ghost Master"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle