10 000!

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Někdy v noci z pondělí na úterý vystoupalo počítadlo (toplist) na krásných a kulatých 10 000 unikátních přístupů! Za 4 měsíce provozu www.high-voltage.cz. Je to málo, nebo moc? Je to víc, než jsem kdy očekával!

V porovnání s jinými, úspěšnými blogy, je to směšně málo. Přiznávám. Na druhou stranu, staré hry, staré konzole, 8bit počítače apod. nejsou zrovna žhavé a masové téma!

Plánovaná návštěvnost byla 50 lidí denně. To je množství, které by mě u psaní blogu o starých hrách udrželo. Stránky jsem spustil kolem listopadu a těch 50 lidí nebyl problém už někdy na Vánoce. A teď? Průměrná návštěvnost za poslední měsíc je 118 lidí denně. Paráda!

Ano. Většina z toho jsou zbloudilci z google a seznamu. Ale dle Google Analytics se přibližně třetina návštěvníků opakovaně vrací. A právě téhle třetině bych chtěl tímto poděkovat! Za zájem o staré hry, za čtení mých blábolů, za komentáře. Díky!

A pokud Vás tu snad něco sere, nebo máte návrhy na zlepšení, nebo máte v šuplíku článek k tématu a chcete ho zveřejnit, do komentářů s tím!

Na závěr catch-phrase z abandonware ringu: Stay retro! :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"10 000!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle