Hledám autory, chcete psát?

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Ale jo, tak to zkusíme! Sice se mi poslední dobou daří slušných 10 příspěvků do měsíce, ale často jsou to jen kratší útvary, jako videa a obrázky. Na pořádný a obsahově bohatší text se dostane jednou za uherák. Důvody? Jednak tam někde venku neustále číhá realita, druhak jsem si svou přezdívku kapitán Líná Prdel nevysloužil pro mé svůdné pozadí!

A protože už jsem to naťukl minule, řeknu to teď na plná ústa: pokud vás baví staré hry / staré konzole / staré počítače / retro / sci-fi / prostě "geekstuff" a alespoň trochu vládnete slovem, co zkusit sem tam něco sepsat a publikovat zde, na high-voltage.cz? Bez nároku na honorář, samozřejmě, protože jsem stále nenašel způsob, jak na své zálibě vydělat ;)

Nemusí jít o 30 článků za měsíc. Stačí příležitostně, klidně 2x do roka, když budete mít něco zajímavého. Výhodou je určitě přehledné zázemí redakčního systému WordPress, ve kterém je publikování směšně snadné! A nebojte se, nebudete v tom sami, první duši už jsem ulovil, nechte se překvapit :)

Pokud máte o publikování zájem, pište na sledge@high-voltage.cz a nějak to vymyslíme.

Podepsán král všech čokoládiček a mistr planeárních šťouchů, jeho veličenstvo Sledge

(A pokud se mi nikdo neozvete, budu tak smutný, že budu celý týden nosit trenýrky naruby! To si přece nevezmete na svědomí!)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Hledám autory, chcete psát?"

 • fruth napsal:

  zdar klidně sem budu přispívat,sbírám staré konzole,založil jsem skupinu „staré konzole“ na FB a tam i přispívám nějakým tím infem o konzolích-můžeš se podívat a kdyby se ti to líbilo tak dej vědět.email fruthsoft@seznam.cz ICQ 311 159 199 nebo na fb přes skupinu „staré konzole“

 • Liso1 napsal:

  uf, už je to poriadne dávno čo som sem napísal článok, ale ako hovoríš, vonku stále číha realita a pre mňa momentálne dosť chladná :D
  ale sľubujem, že keď zase zruším blog, už som len tvoj

 • Virus_3000 napsal:

  tak byť bych ti to klidně přál, aby sis vzal ty trencle naruby, tak bych možná mohl něco zkusit. :)
  Na starých hrách jsem začínal, takže uvidím… zkusím něco vyplodit a poslat to. Kdysi jsem právě zkoušel psát a vždycky to ztroskotalo na tom, že pravidelně (1x týdně ale dost bylo i 1x měsíčně) mi to prostě nešlo a hlavně nebavilo. 2x za rok bych mohl něco publikovat. To by šlo. :)

 • Thomeless napsal:

  tak se mi to krasne cetlo, rikal jsem si bod po bodu tohle splnuju, tohle taky, az jsem se nakonec dostal k „alespoň trochu vládnete slovem“ no a zase z toho pro me nic nekouka…
  sakra proc mas tak vysoky naroky??? hmm???

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle