Kniha zdarma! – History of Racing Games

1701.cz - retrogaming merch

Věřím tomu, že žánr závodních her byl pro vývoj videoher jako celku i jejich vnímání veřejností zásadní. Už jen proto, že na rozdíl od mnohdy velmi abstraktních námětů je závodění i pro "běžného diváka" jasně uchopitelné . Matně si pamatuji na den, kdy mi otec k Vánocům daroval čínskou koupii Atari 2600 s přibližně stovkou her. U které si myslíte, že následně trávil nejvíce času? Ano, bylo to Enduro. Pro něj jakožto člověka hrami nepoznamenáno to byla evidentní volba. Myslíte, že strávil byť jen minutu s Donkey Kongem nebo Adventure?

Pokud máte stejně jako já pro závodní hry tak trochu slabost, mám pro vás takový malý poklad ideální pro dlouhé zimní večery. A to knihu The History of Racing Games volně stažitelnou ve formátu PDF. Škoda, že kniha je ke stažení pouze po jednotlivých stránkách, nikoliv jako celek, ale upřímně řečeno, při pohledu na ty krásně barevné stránky plné starých her je mi to úplně jedno :)

Kniha zdarma! – History of Racing Games

Btw. ke stažení jsou jen záložky 1-10 včetně. Jestli se dočkáme i dalších bohužel netuším. Ale zkusím to zjistit ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle