Phantom of the Floppera & Bohemian Rhapsody

1701.cz - retrogaming merch

Nezáleží na tom, jak moc geekichlorianů vám koluje v krvi, vždy se najde někdo, koho síla provází mnohem silněji! Důkazem budiž dvojice následujících videií, ve kterých temní geeklordi interpretují známé skladby způsobem vskutku netradičním.

Phantom of the Floppera:

Když to zvostra rozbalí kvarteto disketových mechanik, i král diskoték František Janeček se svým ansámblem zrůd a kuriozit bledne závistí! Slabší povahy musím varovat; hudba je to démonická, ba přímo strašidelná, může dojít na bojácný třes, krvavé slzy a výkřiky hrůzy! Muhuhehe! A nyní se ztratím v davu! Dejte si pozor, mohu být kýmkoliv...

Queen Bohemian Rhapsody Old School Computer Remix:

Queen, má dávná slabost a hlavní zlom mého osobnostního rozvoje. Považte, před shlédnutím filmu Flash Gordon jsem poslouchal 2 Unlimited a Twenty 4 Seven. Pak to přišlo! Flash, aa ááá. Kdo to zpívá? Queen? Neznám! Půjčit! Zvídavá noha vklínila se mezi disko dveře a popová futra a vzniklou mezerou začal nezadržitelně k sluchům mým proudit rock'n'roll! Hle, zrodil se rockový vágus, jako již tolikrát předtím.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Phantom of the Floppera & Bohemian Rhapsody"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle