Oh Mummy – zbrusu nová hra pro Mega Drive (Genesis)

Ten, kdo odmítl povýšit na modernější konzoli v předtuše, že SEGA Mega Drive ještě neřekla poslední slovo, si nyní může mnout ruce radostí. Díky španělským vývojářům 1985Alternativo míří na Mega Drive novinka s názvem Oh Mummy. A to prosím poctivě ve formě cartridge, nikoliv stáhnutelné ROMky. Oprašte gamepady, očistěte slot na cartridge lihem a cvičně prožeňte ježka SONICa.  K zakoupení by měla hra být už v říjnu.

Oh Mummy – zbrusu nová hra pro Mega Drive (Genesis)

Že vám název hry něco říká? Jakpak by ne, jde o novou verzi, či remake, chcete-li, klasického titulu Oh Mummy, který řada z nás mohla prohánět na ZX kompatibilních strojích, popř. Amstradech CPC. Já osobně jsem se s Oh Mummy setkal právě na svém prvním počítači, což by Amstrad CPC464. Upřímně řečeno si už nevybavuji, o co ve hře vlastně šlo, ale ta otravná hudba mi bude v uších znít do skonání věků. Bylo to nějak takhle:

Tů tů tů, tu tu tu tu tů... ne, raději zkusme video:

A novinka vypadá nějak takto:

Zdroj: www.retrocollect.com

Btw. neví někdo, proč ta grafika vypadá jak z Pokémonů? Nelíbí!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Oh Mummy – zbrusu nová hra pro Mega Drive (Genesis)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »