Guláš: DDI-1 klon pro CPC464, soutěž o Heroes tričko, KVIFF

Není čas na vykecávání se, odjezd na filmovou dovolenou se blíží a pracovní povinnosti mi ne a ne dopřát oddychu. Takže jen krátce.

Párkrát jsem si posteskl, že dostat nějaký rozumným způsobem data do osmibitu Amstrad CPC464 je v podstatě nemožné. Kazety jsou očistec, adaptéry na paměťové karty neexistují a disketovou mechaniku sice připojit lze, ovšem rozhraní DDI-1, které připojení zprostředkuje, je vzácné a tudíž drahé. A nebo není? Není! K dispozici je totiž klon rozhraní za cenu vyloženě lidovou. Já jsem bohužel aktuálně trochu na suchu, ale uvidíme na podzim, pokud DDI-1 clone bude stále k dispozici, půjdu do toho.

ddi1-clone

Máte rádi Heroes of Might & Magic 3 a nestydíte se za to? Svůj fanouškovský zápal můžete nyní vystavit na odiv okolí. Stačí se zapojit do soutěže na webu heroes3wog.net a vyhrát slušivé tričko s tematickým motivem. V heroesovém kvízu na vás čeká 25 zapeklitých otázek, ale nebojte se, pro opravdové fandy je to piece of cake. Já osobně jsem ovšem uválčil bodů tak málo, že jsem výsledky radši ani neodeslal, tu ostudu bych nesnesl! ;)

tricko-1

A na závěr KVIFF. Jako každý rok i letos odjíždím na filmový festival do Karlových Varů vychutnávat špatné filmy, užívat si radosti front na lístky a vysmívat se hipsterům. Na HV tedy bude, aspoň co se mě týče, úplné mrtvo, na film.blaboly.cz si ale taky dobře počtete ;) A mimochodem, už jste viděli naše letošní festivalová trička? Who you gonna call?!

kviff-triko

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Guláš: DDI-1 klon pro CPC464, soutěž o Heroes tričko, KVIFF"

  • JimiH napsal:

    GHOSTBUSTERS! A hned si člověk vybaví tu odrhovačku od Ray Parkera, jr. Jinak trojky se dost děsím.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1360 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš XGLOBE - 2mmRetro podložka pod myš XGLOBE - 2mm 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle