Vyšla nová hra pro DOS – Retro City Rampage

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Akční hra Retro City Rampage vyšla v roce 2012 pro Windows a konzole Playstation, postupně se ovšem dostává na další a další platformy. Wii, 3DS, OS X, to vše by člověk tak nějak čekal, ale MS-DOS?! V roce 2015?

Vyšla nová hra pro DOS – Retro City Rampage

A co víc! Hra je nejen nově spustitelná na nejlepším z operačních systémů, tedy MS-DOSu, ale dokonce si můžete objednat luxusní krabicovou verzi. V balení naleznete klasickou 3.5" disketu se hrou, látkovou mapu, magické brýle (ehm), 24 stránkový manuál a klíč pro Steam.

rcr-floppies

Pokud máte hru Retro City Rampage zakoupenou na Steamu, GOG nebo Humble Store, MS-DOS verzi si nyní můžete stáhnout zdarma coby upgrade. Součástí je také prototyp pro Windows 3.1.

Hardwarové nároky jsou pochopitelně krvavé. K rozumnému hraní potřebujete aspoň 486DX s 4MB operační paměti, doporučené je Pentium. Vy, kteří odmítáte opustit či vylepšit své věrné 386ky, můžete hru spustit též, ale pouze v případě, že máte nainstalovaný matematický koprocesor 387. Hra pochopitelně podporuje i joystick.

Vyšla nová hra pro DOS – Retro City Rampage

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Vyšla nová hra pro DOS – Retro City Rampage"

  • Neny napsal:

    Než jsem se začetl do článku a viděl ty diskety se hrou, myslel jsem si, že jsi sehnal nějakou 25 let starou pařbu v luxusním stavu, ale ejhle, ona je to novinka ! :-)

  • Harry napsal:

    Kdy bude recenze? :)

  • Woodbin napsal:

    Musim určitě doporučit, mám to na Steamu a je to úžasná pocta starým hrám, která se nebere vážně a je plná referencí a odkazů.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle