Obrazem: byl jsem obdarován V

1701.cz - retrogaming merch

Stalo se to dříve a stalo se to zas! Má skromná sbírka se drobně rozrostla díky nekonečné štědrosti jednoho ze čtenářů. Tímto se Baroldovi hluboce klaním, vyjadřuji své nekonečné díky a slibuji, že minimálně dvě z níže vyobrazených krabic obsadí čestná místa v mé poličce kartónově-krabicového potěšení :)

A co že to tu vlastně máme? Začněme tím obyčejnějším, DVDčky v plastových obalech. Age of Empires 2 Gold Edition potěšila nejvíc, u rozličných iteracích téhle hry trávím slušnou porci času, je fajn to mít v poličce, byť takto "obyčejně". MechWarrior 4: Mercenaries je pokračování Mechwarrior 4: Vengeance, na kteréžto mechy ještě dojde, vydržte. Oba tituly mi připomněly, že už si chci léta znovu pustit Robota Joxe :) No a nakonec Rise of Nations Gold Edition, což je dle všeho mix AoE a CIVky. Nikdy jsem nehrál, ale asi tomu dám šanci, tyhle stavěcí a dobývací záležitosti, ve kterých kvůli mým chybným rozhodnutím hromadně hynou stovky jednotek během několika málo vteřin, mám rád! A když mě hra neosloví, putuje to coby cena do některé ze soutěží ;)

Obrazem: byl jsem obdarován V

Pokračujme na to zajímavější - krabice! Flight Simulator 2002 je báječně tematický, jeho o 18 let mladší bratříček Microsoft Flight Simulator 2020 na sebe v posledních týdne strhnul značnou pozornost. Uvidíme, jak si s tím mé téměř gigahertzové Pentium 3 poradí :) Microsoft Return of Arcade: Anniversary Edition je kompilace několika klasických arkádových hitů - Pac-Man, Dig Dug, Pole Position Galaxian a Ms. Pac-Man. Nic, za co byste chtěli v obchodě utrácet velké peníze, ale coby dar je to skvělé, a celé to bez problémů běží na Win9x.

Obrazem: byl jsem obdarován V

No a máme tu grande finále a zlatý hřeb večírku, dvě krabicovky mimořádných kvalit! Nejen, že jsou Crimson Skies a Mechwarrior 4: Vengeance výjimečně skvělými hrami, ale jejich krabicové verze jsou vyplněny znamenitým obsahem, vzhledem k rokům vydání až pozoruhodně propracovaným. Ale nebudu víc prozrazovat tomto článku, obě hry si totiž vyslouží samostatný příspěvek do nekonečné krabicové série. Snad jen - ty manuály jsou magnificentní :)

Obrazem: byl jsem obdarován V

Ještě jednou posílám tisíceré díky za příspěvek do sbírky, a stejně tak děkuji všem, kteří přispěli v minulosti, popř. přispějí v budoucnu ;) Mé darovací / sbírkové pravidlo je jasné - vše, co mi bylo darováno, podléhá speciálnímu režimu. Tento typ artefaktů nemůže být nikdy zpeněžen, může být jen a) ponechán ve sbírce, b) darován dále, c) směněn za jiný artefakt do sbírky. Toho se držím a držet budu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Kategorie: PC 

Komentáře k:
"Obrazem: byl jsem obdarován V"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle