42 her zdarma na Steamu

1701.cz - retrogaming merch

Vlak dobré vůle, solidarity a slzopudné charity (viz také "levné promo") se nezadržitelně řídí zavirovanou pustinou, díky čemuž jsou na Steamu tři další indie hry zdarma.

Proč tři, když v nadpise uvádím 42? Inu proto, že clickbait, a též proto, že první z akcí zdarma je kompilace her UNI, která obsahuje atraktivní čtyřicítku (zase něco pro indexovací roboty) miniher pro společné chvíle s kamarády či rodinou. Jsou to vše samozřejmě takové jednoduchoučké pitomůstky, ale když to zvládne seškrábnout aspoň hodinku nudy z krajíce karanténního dne, proč ne.

42 her zdarma na Steamu

Další v řadě je temná RPG adventura The Deed a kupodivu to vypadá na vyšší kvalitu, hodnocení není málo a jsou velmi kladná. Příběhová stránka je mrazivě rozverná aneb jak to zařídit, aby vám prošla vražda. Což je otázka, kterou si v těchto dnech zajisté položili mnozí z nás, zvláště v okamžik, kdy soused shora tancuje s příklepovou vrtačkou.

42 her zdarma na Steamu

No a nakonec Martian Law, to je tu spíše do počtu, vypadá to jako hra spíchnutá za víkend v GameMakeru. Pochybuju, že se vám na disku ohřeje déle než pět minut.

42 her zdarma na Steamu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle