Absolute Drift zdarma na GOG

Chcete-li si zahrát shora viděnou driftovací jednohubku, můžete sáhnout třeba po Deva Drifter pro Amstrad CPC. No a nebo, to v případě, že už jste z osmibit zazimovali (na plast CPC skutečně nemůže svítit slunce, věřte mi, ověřeno), sáhněte po driftovačce Absolute Drift Zen Edition (2015), která je v tuto chvíli zdarma na GOG.

Absolute Drift zdarma na GOG

Staňte se mistry v prastarém umění jízdy bokem a zlepšujte své driftovací schopnosti v této minimalistické hříčce. Jednoduchá netexturovaná 3D grafika, "chill" elektronická hudba, sametové plynulé průjezdy zatáčkami po ladných křivkách, Absolute Drift je téměř až relaxační záležitost. Tedy pokud umíte driftovat, mně to nejde, takže mě hra spíše sere :) Čeká na vás 6 aut, 3 herní módy, celkem 34 závodů a 5 volně otevřených prostor k vyblbnutí.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »