Vyšly retro arkádové závody Art of Rally

Stane se, že mi nějaká novinka padne do oka, jako např. dnes vyšlé indie arkádové závody Art of Rally. Tato stylizovaná rally chuťovka od autora minimalistické driftovací záležitosti Absolute Drift vás zavede do zlatého věku rally, tedy šedesátých až osmdesátých let, a usadí vás za volanty mnoha klasických vozů, např. Peugeot 106, Lancia Stratos, Lancia Delta, Mini Cooper či Audi Quattro, z toho, co mi utkvělo v paměti. Prohánět se budete na tratích celého světa, od Finska, přes Sardinii, Japonsko, Norsko až po Německo.

První, co vás udeří do očí, je grafika, která spolu s hudební stránkou lehce těží z aktuálně populárního trendu synthwave / retrowave, ale zároveň si razí svůj svébytný beztexturový, přesto detailní styl. Jízdní model je zjevně arkádový, ale uvěřitelný, tzn. auta se v rámci nastavených pravidel chovají předvídatelně.

Soutěživým hráčům přijde vhod online tabulka nejlepších, který se týká denních a týdenních výzev. Hráči s uměleckými sklony se pak mohou vyřádit ve vestavěném "foto" módu.

Co se mě týče, vypadá to prostě super a putuje to na wishlist :) Hra je k mání na GOG, Steamu a EPICu, konzoloví hráči mají smolíka.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Neutíkejte! Líbil se vám článek? Tak jej podpořte sdílením :)
Případně zvažte finanční podporu webu - přestane vás obtěžovat reklama ;)

Komentáře k:
"Vyšly retro arkádové závody Art of Rally"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

SINTECH-SHOP.CZ