Beyond a Steel Sky nově na GOG

Na GOG nově vychází pokračování kultovní klasiky Beneath a Steel Sky, cyberpunková 3D adventura Beyond a Steel Sky z produkce Revolution Software / Charlese Cecila. Hra původně vyšla 26. června 2020 na Apple Arcade (wtf prostě) a o cca měsíc později i na Steamu. Konečně se tedy dostalo na nejlepšího z distributorů digitálně-herního obsahu ;)

Beyond a Steel Sky nově na GOG

Chopte se Roberta Fostera a vydejte po stopách uneseného dítěte do Union City, jednoho z posledních mega-měst ve světě zpustošeném válkami a politickou impotencí. Beyond a Steel Sky je cyberpunkový thriller zasazený do prostředí, které dynamicky reaguje na vaše akce. Odhalte temné konspirace, vyřešte ďábelské hádanky, ponořte se do pohlcujícího příběhu a nezapomeňte si koupit tričko jako suvenýr!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »