Fanatical rozdává: Nomad Survival (Steam kód)

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Máte chuť na svižnou, jednoduchou a brutálně akční roguelite? Tak to jen dobře, že jdete kolem! V obchodu Fanatical totiž aktuálně rozdávají kousek Nomad Survival (2022), který by vaši žízeň mohl uhasit.

Fanatical rozdává: Nomad Survival (Steam kód)

V indie pixel-artové grafice se pustíte do boje proti hordám hnusu, a to boje tak nepřehledného, že vám půjde hlava kolem. Vybrat si můžete ze tří unikátních postav, dalších šest jich lze odemknout hraním. Váš panďulák může ovládnout až 17 schopností aktivních a 19 pasivních. Boje se odehrávají na čtveřici rozlehlých map, přičemž každá má čtyři bosse. U boje bych se zastavil, jelikož je to volaké čudné - útočí se automaticky, vy ovlivňujete pohyb a možná užití některých abilit, pokud jsem to dobře pochopil. Nepřátelé nabíhají vlnu z vlnou a mění složení, tzn. je nutné se přizpůsobovat aktuálnímu dění. Inu, zkuste.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Fanatical rozdává: Nomad Survival (Steam kód)"

  • ehee napsal:

    To bude neco jako Vampire Survivors (uz jen ten nazev). Nerikam, ze by zabavny nebyl (tak tyden jsem v tom utopil), ale ze bych mel chut si neco takovyho dat znova …
    Na druhou stranu, kdo nic takovyho nezkusil, tak proc ne, koncept minimalistickyho ovladani (tady jen pohyb) byl vzdycky chytlavy.

    Sakra, jak se jmenovala ta hra, kde letalo letadylko zleva doprava a ty si jen mackal tlacitko pro bombu?

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle