Galactic Civilizations III zdarma na EPICu

eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate. Pro jedny záruka neutuchající nudy, pro druhé magické zaklínadlo, které jako mávnutím kouzelného proutku odvane celé stovky hodin života ve vír zapomnění... nebo znehodnocení, podle toho, jak velké výčitky svědomí z vysedávání u PC máte. Co se mě týče, solidní 4X strategie je vrcholem herního pachtění, spolu s dobrou příběhovou adventurou a možná i svižnou závodní hrou.

Galactic Civilizations III zdarma na EPICu

A jestli má někdo na 4X strategie čuch, tak jsou to hoši a dívky ze Stardock Entertainment. Pod jejich křídly vyšly hitovky jako Sins of a Solar Empire, Offworld Trading Company, Star Control: Origins či série Galactic Civilizations. A právě Galactic Civilizations III jsou nyní zcela zdarma na EPICu. Kdo účet má, prohloupil by, kdyby akce nevyužil. A kdo žánr rád má, prohloupil by, kdyby účet nevytvořil. Myriády mimozemských ras, propracovaný výzkum, dobývání, taktické ústupy, zázračné zvraty zdánlivě prohraných bitev, masivní sandbox, mnoho cest k vítězství... prostě CIVka, však to znáte :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »