Grand Theft Auto V zdarma na Epic Store

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Áno, opäť ten zakliaty Epic Store. Zas sa raz vraciame k otloukánkovi, hernému launcheru, ktorý nikto nemá rád. Lenže podobne ako v prípade Thimbleweed Park, ani Grand Theft Auto V na stromoch zadarmo nerastie. A napriek tomu je teraz zdarma k dispozícii na Epic Store.

Tento krát je k nemu ale cesta troška ťažšia ako obvykle. Nie len že Epic zjavne trochu precenil svoje sily (a infraštruktúru) a servery nápor hráčov nezvládajú, ale navyše k pridaniu hry do svojej knižnice tento krát potrebujete mať na svojom Epic účte zapnutú 2-faktorovú autentifikáciu. Avšak po splnení týchto podmienok (a troche toho šťastia s preťaženými servermi) si budete môcť posledného zástupcu série GTA beztrestne zahrať s tým, že oproti iným obchodom ušetríte nezanedbateľných 30€. A to už podľa mňa za trochu tej snahy stojí (teda aspoň v prípade, že ten zakliaty účet na Epicu už máte ;).

Grand Theft Auto V zdarma na Epic Store

 • | Štítky:  

Komentáře k:
"Grand Theft Auto V zdarma na Epic Store"

 • RetroPhill napsal:

  Ta dvoufaktorová autentifikace je nutná už pár týdnů zpět k získání jakékoliv free hry u Epicu, pokud jsem správně pochopil jejich anonci. Je to GTA vážně taková „must have“ gamesa, že stojí za to stahovat skoro 100 GB?
  Kariéra kriminálníka mě nějak zvlášť neláká, ale miliony prodaných kopií a pochvalné recenze moje odhodlání nechat to být trochu nahlodávají. Je to fakt dobrý?

  • Sledge (admin) napsal:

   Imho je to jedna z těch her, ve které můžeš snadno strávit dlouhé měsíce až roky :) Pětku jsem moc nehrál, ale ve Vice City / San Andreas jsem utopil času až běda. A nejde úplně o příběh, ale hlavně o ten velký otevřený svět, kde se dá blbnout téměř nekonečně dlouho :) Ale pokud si sérií nepoznamenaný, zahraj si Vice City, to je klenot, navíc už téměř retro stářím a rozhodně retro zasazením do osmdesátých let.

   • RetroPhill napsal:

    No ale mě při pohledu na moje knihovny ve Steamu, GOGu a Originu, nehledě na Epic a štosy CD a DVD v šuplících přepadá deprese – to tu budu muset být do sta let, abych to uhrál a modlit se, abych udržel myš a malou…
    V akcích na Humblu, Steamu a dalších se mi při výprodejových amocích podařilo nasyslit hafo her, o kterých jsem kdysi se závistí a povzdechem jenom čítal v časopisech a říkal si a P. Mukem „Až jednou…“ A nemám rád, když se něčím plýtvá jenom proto, že je to úplně nebo skoro zadara – tak jsem si slíbil, že vyhlásím dočasnej stopstav a vezmu jenom opravdové lahůdky.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle