Red Wings: Aces of the Sky zdarma na Steamu

Je libo trocha leteckého hýření v hávu první světové války?

Red Wings: Aces of the Sky zdarma na Steamu

Na Steamu je po další dva dny zdarma arkádová letecká akce Red Wings: Aces of the Sky. Opravdu nečekejte simulátor, hraje se to ještě přímočařeji, než první Red Baron s vypnutým realismem. Jednoduše se chopte gamepadu, kašlete na tutorial (to je mor ty tutorialy) a vyrazte do vzduchových vírů! Bez gamepadu s analogovými páčkami ale máte trochu smolíka, z klávesnice se to hraje prkenně a myš hra z nějakého záhadného důvodu neumí.

Red Wings: Aces of the Sky zdarma na Steamu

Ani grafika se nehraje na bůhvíjakou opravdovost, je to ještě stylizovanější, než takové Crimson Skies. Svištět vzduchem můžete ve 12 báječných létajících strojích, oddat se můžete předlouhé příběhové kampani o celkem 50 misích. Vypadá to na slušnou porci obsahu. Hra má bůhvíproč nevalné hodnocení, ale na první ochutnání nepůsobí zle. Za ty prachy škoda jí nezkusit :) Red Wings: Aces of the Sky umí dokonce i mulťák, a to jak po netu, tak na horké sesli v rozpůlené obrazovce (hot seat split screen).

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »