SKALD: Against the Black Priory, zahrajte si ochutnávku chystaného indie RPG

1701.cz - retrogaming merch

SKALD: Against the Black Priory je indie retro RPG, které kombinuje moderní herní design s audiovizuální stránkou inspirovanou osmibitovými stroji. Např. grafická paleta hry je zjevně inspirovaná Commodorem 64 a chcete-li, můžete si dokonce zapnout CRT filtr.

SKALD: Against the Black Priory, zahrajte si ochutnávku chystaného indie RPG

Co vás ve SKALDu čeká? Shora viděný pohyb po světě, souboje na tahy, družina až o šesti hrdinech, řada povolání, mnoho kouzel, 20 level cap a propracovaný příběh s nepočítaně sidequesty. Hra ještě není hotová, zatím si jí můžete přidat do wishlistu, ale už v tuto chvíli si můžete zahrát prolog, který ukrývá hodinku až dvě obsahu, který vám dá ochutnat většinu hlavních mechanik.

SKALD: Against the Black Priory, zahrajte si ochutnávku chystaného indie RPG

Vydejte se na průzkum proketého ostrova Idra, na jehož břehy vás spolu s mrtvými těly utopených námořníků vyplivly temné vlny oceánu. A nezapomeňte, že jde jen o střídmou ochutnávku, plná hra nabídne rozlehlý, žijící svět. Varování - uloženou pozici z prologu si pravděpodobně do plné hry nepřenesete.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle