Staňte se Patronem, spustil jsem kampaň na Startovači

Přiblížila se půlka podzimu, která je z nějakého důvodu okamžikem, kdy se na mě začínají sypat faktury za hostingy a domény. Asi mě sychravé deštivo naplňuje inspirací a já tak rozličné projekty zásadně rozjíždím v období, ve kterém lidé obvykle propadají chmurám. Inspirace přišla i letos a já se pustil do takového finančního dobrodružství, kterým je Patron kampaň na Startovači. Ta by v ideálním případě měla v řešit nejen ony faktury, ale i další rozvoj webu, a, řekněme si to upřímně, mohla by drobně přispět i k mému blahobytí :)

Staňte se Patronem, spustil jsem kampaň na Startovači

Jestli vás tedy ten létající retroherní cirkus, kterým je high-voltage.cz, baví, zvažte prosím drobnou a pravidelnou podporu. Slibuji, že získané prostředky budou nějakým způsobem "napumpovány" (dnes tolik moderní obrat) do HV, ať už formou herních odměn pro autory či vítěze různých výzev a soutěží, větší časové dotace z mé strany, či nákupem statků destilovatelných v články.

P.S. Nejde o nějakou finanční krizi, provoz HV je bez problémů zaplacen z letošních příspěvků, a to včetně štědré odměny do soutěže a herních kódů. A já bych to stejně táhl dál stůj co stůj ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Neutíkejte! Líbil se vám článek? Tak jej podpořte sdílením :)
Případně zvažte finanční podporu webu - přestane vás obtěžovat reklama ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

SINTECH-SHOP.CZ