The Goblet of Truth – nový Dizzy

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

21 patronů = 2120 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Příznivci vaječných dobrodružství, myšleno těch s vejcounem Dizzym, ne těch po požití zamřelého vajíčkové salátu ze slevové akce, jásejte, vývojář Steve Rennie pro vás nachystal novinku The Goblet of Truth.

The Goblet of Truth – nový Dizzy

V The Goblet of Truth se Dizzy vydává hledat The Goblet of Truth. Eh. Úkol to bude jednoznačně zapeklitý, ještě štěstí, že se Dizzymu vejdou do kapes až čtyři předměty. Gameplay je naprosto standardní, tzn. jde o kombinaci adventury a plošinovky, kdy s Dizzym hopsáte po 2D obrazovkách, sbíráte předměty a řešíte hádanky.

Spectra, Commodory a Amstrady nechte ležet ve skříni, tenhle Dizzy je pro moderní Windows a vytvořený v enginu DizzyAGE v2.4.

Zajímavost - v archivu The Dizzy Fansite je v tuto chvíli neuvěřitelných 297 fanouškovských her s Dizzym v hlavní roli.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem » The Ultimate Retro Gaming PC in a Compact Package Shadow bazar, retro herní džungle