The Outer Worlds – moderní Fallout, na který jsme čekali?

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jako rozverní červíci z rozkládající se mršiny vyskakují poslední dva dny recenze The Outer Worlds ze všech koutů internetu. A jak si toto nové open-world RPG od týmu Obsidian Entertainment, který stojí za Fallout: New Vegas, a jehož někteří členové dokonce pracovali i na Falloutech původních, zatím vede? Inu, znamenitě!

The Outer Worlds – moderní Fallout, na který jsme čekali?

Recenze jsou až na drobné výjimky veskrze kladné, a titulky typu "The Outer Worlds review: Fall deeply into the best Fallout-like game in years" a "If you’re coming into The Outer Worlds looking for that New Vegas sequel, you’re likely not going to be disappointed" mě naplňují nadšením. Zdá se, že se naplňuje Benderovské "I'm going to build my own theme park! With blackjack! And hookers!" Upřímně doufám, že jsme svědky začátku série, která nás přiměje zapomenout na Fallout, přesněji dojení Fallouta, které dnes a denně předvádí Bethesda.

(Btw. česká recenze v tuto chvíli vyšla toliko jedna, a je natolik špatná, že vám jí snad ani nebudu linkovat.)

Hra vychází zítra (25. října) v obchodech Epicu a Microsoftu, na Steam si budeme muset rok počkat. Což vlastně vítám. Na hraní teď vůbec nemám čas a za ten rok už aspoň dostanu hru pěkně odladěnou a možná s nějakým tím obsahem navíc. Ale hergot... bude to krušný rok! Kdyby z toho aspoň tak nečouhal nejen Fallout, ale taky Firefly! Tahle hra vypadá, jak kdyby mi jí někdo šil na míru.

No nic, zpět ke škrábání omítky, měření azbestu a dalším rekonstrukčně-stavitelským skopičinám. Ovšem za rok a dva týdny čekejte bytelný textový průjem, doplněný mnoha obrázky! :)

P.S. Já vím, je to děsně neretro, ale na retro věci nemám ani čas, ani sílu, a kdybych aspoň trochu nepopustil uzdu své středně rozvinuté grafomanii, asi bych explodoval. Takže tady to máte :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Outer Worlds – moderní Fallout, na který jsme čekali?"

  • Doomtrooper napsal:

    Kurna, to vypada dobre.
    Netusite nekdo jak je to s placenim? Pokud je to jako Elder Scrolls Online tak na to kaslu. Tam funguje pouze reocurring payment z bankovniho uctu, znamenajici ze se platba automaticky strhava do nekonecna, nelze nastavit konec nebo zaplatit treba jen rok. Proste hraji i na to ze lidi co prestanou hrat tak to v accountu zapomenou zrusit, nebo kdyz vam ho nekdo hackne tak mate smulu a musite to resit s vlastni bankou.
    Opruz….

  • filozof napsal:

    Příliš barevné…

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle