Nová upoutávka na Fallout 4: New Vegas

Jediný moderní Fallout hodný toho jména, tedy Fallout: New Vegas, vyšel před dlouhými deseti lety. Od té doby jsme tu měli nějaké to docela zábavné offline i online střílení z našeho oblíbeného universa, ale další poctivý Fallout bohužel není v dohledu. I když jeden nikdy neví, studia Obsidian i Bethesda se nedávno stala akvizicí Microsoftu, takže kdyby byla vůle, tvorbě New Vegas 2 teoreticky nic nebrání. Nezbývá než doufat, že někoho napadne udělat správnou věc...

V tuto chvíli můžeme držet palce jinému projektu - mám samozřejmě na mysli Fallout 4: New Vegas, což je předělávka New Vegas do enginu Fallouta čtyřky. Ten sice také není bugů prostý, ale jestli má originální NV nějakou slabinu, pak je to právě nestabilita vycházející z vratkého enginu v rukách nezkušených vývojářů. Nový engine pochopitelně znamená i mnohem pohlednější grafiku, a také podstatně povedenější "gun-play".

Nová upoutávka, viz níže, vypadá velmi jedle, a já bych si snad dobrovolně nechal ožužlat levou nohu Deathclawem, kdybych si tím pojistil brzké vydání finální hry. Snad se zadaří...

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Nová upoutávka na Fallout 4: New Vegas"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »