The Sims 4 zdarma na Steamu

Dovolím si začít infantilní rýmovačkou, které jsem se, vteřinku nehlídán statným ošetřovatelem, dopustil při psaní článku Hráli jste: The Sims?

Na zemi jídlo hemživě tleje,
u plotny simák jak pochodeň hoří,
jiný se dnes už pošesté meje,
další se s ucpávkou hajzlíku moří.

Rádi koukáte na virtuální lidičky, kteří se dopouštějí výše rýmovaných kratochvílí, jakožto i moha dalších, podobně natvrdlých? Pak mám pro vás dobrou zprávu. Na Steamu je zcela zdarma k zahrání základní verze The Sims 4. Důraz kladu na ono "základní", protože hra je ve výchozím stavu jen takovým kostlivcem, na kterého máte navěsit maso v podobně miliard vyšlých datadisků. Základní hra je v podstatě vstupní drogou, stejně jako gumoví medvídci. Neplačte, že jsem vás nevaroval.

Hra vyšla v roce 2014, tzn. před dlouhými osmi lety, a poslední z nekonečné přehlídky DLC, The Sims 4: Werewolves Game Pack, vyplivli v EA letos. Není samozřejmě zdarma, stojí 20 dolarů. Podobných větších datáčů vyšlo cca 25, menších pak cca 30, a to včetně takových trháků, jako jsou The Sims 4: Laundry Day Stuff a The Sims 4: Country Kitchen Kit. Po deseti dolarech. Tvl, takhle se točí peníze! :)

Btw. hra je zdarma i na konzolích PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One, najdte jí i v Microsoft Store.

The Sims 4 zdarma na Steamu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Sims 4 zdarma na Steamu"

  • Ilfirin napsal:

    Na co se přechází z gumových medvídků?

  • návštěvník napsal:

    Já hrál Sims 1, ten byl ještě 2D, pak Sims 2, a po letech, když už to nebylo dávno aktuální, Sims 3 a Sims 4. Tedy ze Sims 4 jsem se vrátil na Sims 3, protože v Sims 4, k sakru, mě nešlo točit a kamerou, díval sem se do domu pořád z jedné strany.
    Nepřišel sem na to, co mám dělat, tak sem se na Sims 4 vykašlal.
    Sims 3 umím ovládat, takže je pro mě lepší. Ač má své nedostatku: Obsahuje vtíravou očkovací propagandu. A load/save game trvá pekelně dlouho, konkrétně nejvíc dlouho ze všech her, co znám, a to paradoxně navzdory tomu, že se nejedná o novou hru. Tak nějak intuitivně bych od staré hry očekával, že se bude načítat rychle.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1360 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek porcelán ROGUE-HACKHrnek porcelán ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle