The Witcher Goodies Collection zdarma na GOG

Propadli-li jste temnému a krví potřísněnému universu zaklínačskému, propukněte v jásot. Na GOG nyní zdarma rozdávají balíček The Witcher Goodies Collection, který sice neobsahuje žádnou hru, ale zato v něm naleznete řadu tematických chuťovek, jako jsou např. soundtracky, videa "z natáčení", wallpapery, artworky, živé koncerty atd. Zkrátka takový ten typ zásadního materiálu, který jste ke svému oblíbenému tématu před dvaceti třiceti lety vyzobávali z pofidérních websajt či BBSek :)

The Witcher Goodies Collection zdarma na GOG

Bonusový materiál se týká všech zásadních vydaných her, tzn. The Witcher, The Witcher 2, The Witcher 3 a Thronebreaker: The Witcher Tales. Nevidím tam jen GWENT: The Witcher Card Game. Naleštěte modemy a obrňte se trpělivostí, celé to má pěkných pár desítek gigabajtů, konkrétně 44 GB. Snad to všechno stihnete stáhnout, než se všichni nakazíme koronavirem a proměníme v krvežíznivé netopýry!

Nebo tak něco.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »