TIP k zahrání: Empires of the Undergrowth

Nejsem si jist, odkud to na mě vybaflo, ale po otestování dema, které je volně ke stažení, nelze než Empires of the Undergrowth doporučit. Jde o real time strategii, ve které si pipláte mravenčí kolonii, se vším tím hnusem, co k tomu patří - mravenčí královna, larvy, mravenci dělníci, mravenci v kredenci, útočící hmyzáci nejrůznějších druhů, tvarů a slizů... Pokud si to neumíte tak úplně představit, nechte pracovat fantazii na téma "Dungeon Keeper s členovci".

TIP k zahrání: Empires of the Undergrowth

Hra před nějakými třemi lety úspěšně prošla kickstarterovou kampaní, a to poměrně skromnou, cílem bylo pouhých 10 000 liber, vybralo se téměř dvakrát tolik. Na Steamu jsou Empires of the Undergrowth aktuálně dostupné v early access režimu, vývoj tedy stále pokračuje, ovšem plnou verzi si můžete za 20 eur předplatit už teď. To demo zkuste v každém případě, vypadá totiž skvěle.

A pokud je to snad na vás příliš nové, tak je tu starý dobrý SimAnt.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »