Age Of Empires 2 Definitive Edition, znovu a lépe

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

V roce 2013 vyšla vylepšená verze druhého dílu populární série Age of Empires - Age of Empires 2 HD. Tento decentní remaster přinesl o chlup lepší grafiku, kompatibilitu s moderními systémy a v zásadě funkční multiplayer přes internet (až na ty věčné problémy s připojením). V dalších letech přibyly datadisky The African Kingdoms, The Forgotten a Rise of the Rajas. Celé to visí na Steamu a je to bez problémů hratelné.

Nicméně! Doba pokročila a dnes se ty předělávky a přeleštěnky dělají trochu jinak, viz povedený Starcraft Remastered či připravovaný Command & Conquer Remastered. AoE2 se dočká podobné omlazovací kůry s 4K Ultra HD grafikou, remasterovaným audiem a novým datadiskem The Last Khans, který bude obsahovat tři kampaně a čtyři nové národy (Bulhary, Kumány, Litevce a Tatary). Samozřejmostí jsou drobná vylepšení ovládání a multiplayeru.

Age Of Empires 2 Definitive Edition vyjde na podzim na Steamu a v Microsoft Store. Cena je stanovena na 20 dolarů, a pokud už v knihovně máte AoE2HD, máte to za dolarů 15. To zní fér!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle