Torchlight II zdarma na EPICu

Žánr ARPG se těší všeobecné oblibě, ač já osobně zastávám názor, že dosáhl vrcholu a zároveň naprostého vyčerpání s druhým dílem série Diablo. Vše následující už byly jen zoufalé a nenápadité kopírky a nudné variace téhož. Kdyby už to sakra aspoň někdo zpracoval jako pořádné sci-fi, to jsou furt elfíci a trpaslíci a magické vodičky...

Torchlight II zdarma na EPICu

Ale neberme v potaz křičení starého muže na mraky. Chcete-li se užít trochu nekonečné klickfestové řežby, mrkněte na EPIC, kde se v tuto chvíli rozdává Torchlight II. Jedničku jsem hrál a dohrál, nebylo to úplné utrpení, ale opět, celou dobu jsem si říkal, že bych radši hrál Diablo. Ale dvojka aspoň napravila největší hřích jedničky - nepochopitelnou absenci multiplayeru. Ve svém specifickém subžánru je tak Torchlight II plnohodnotným a dle všeho docela oblíbeným titulem, tak máte-li chuť nechat si vytéct mozek ušima, prosím, jak je libo. (Ostrá slova od muže, co si na svém soukromém serveru sóluje WOWko...)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »