Diablo IV zdarma, byť jen na pár dnů (a taky Fallout 76)

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Toužíte-li okusit rafinované herní systémy, mnohovrstevnatý příběh i svět, a nekonečně variabilní herní náplň... tak si pochopitelně zahrajte něco jiného než Diablo. Ale pokud naopak potřebujete na víkend úplně vypnout, mohla by vám přijít k chuti pozvánka k bezduchému bušení do myšítek, se kterou se aktuálně vytasil Blizzard. Ten po omezenou dobu nabízí Diablo IV zdarma - začít můžete hned teď, a skončíte buď 30. října, nebo po dosažení 20. úrovně, podle toho, co přijde dříve.

Diablo IV zdarma, byť jen na pár dnů (a taky Fallout 76)

Akce bohužel platí jen v rámci služby Battle.net, což je trochu škoda, jelikož nedávno přibylo Diablo 4 i do nabídky Steamu, a nejeden z vás by bezpochyby rád prohnal hru skrze SteamDeck. Inu, smůla.

Pokud se vám ochutnávka zalíbí, můžete rovnou využít slevu 25% a zakoupit plnou hru. No a nebo, a to je geniální, si zahrajte jedničku, která je beztak nejlepší ;)

No a když už jsem v tom referování o nových hrách, co jsou po omezenou dobu zdarma, zmíním ještě Fallout 76 - tam už akce nějaký čas běží, nicméně celé tři dny zbývají. Hra prý už definitivně překonala mizérii, která panovala po vydání, ale já to radši zkoušet nebudu, tolik času prostě nemám.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Diablo IV zdarma, byť jen na pár dnů (a taky Fallout 76)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle