Vyšel Flashback 2 a je to průser jak vrata

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na GOG i na Steamu si můžete zakoupit novinku Flashback 2. Jde o pokračování legendární, možná až kultovní plošinovky, o kterém jste si mohli přečíst v šortkách Flashback se (skutečně) dočká (dalšího) pokračování či Mrkněte na nový Flashback 2 gameplay trailer.

Konečně je tu výsledek a dle všech indícií nestojí za moc.

Vyšel Flashback 2 a je to průser jak vrata

Na první pohled zarazí už cena, 40 eur je částka, kterou si spojuji spíše s velkými a mainstreamovými tituly, ne s hrami, které těží především z nostalgie. Hodnocení těch nadšených, kteří si hru hned po vydání zakoupili, jsou smíšená, a to bohužel v pejorativním smyslu slova, prostě je to průser. Flashback 2 souží extrémně vysoké hardwarové nároky, v těch vzácných případech, kdy se ho vůbec podaří spustit, řada hráčů uvádí, že se pro samou zabugovanost a neodladěnost nedostala ani přes úvodní logo. Pořádně nefunguje ani ovládání, alfa a omega dobré plošinovky, obsah je nudný, generický, někteří dokonce pojali podezření, že část grafiky generovala AI.

Vyšel Flashback 2 a je to průser jak vrata

Mnohé z chyb budou samozřejmě pořešeny nevyhnutelnými patchi, ale pokud k fandům, kteří na hru stáli v první linii, nehovoří ani obsah, je naděje na záchranu pravděpodobně mizivá. Např. Jan "Bludr" Modrák na exTwitteru uvádí, že Flashback 2 je "nekonzistentní spletenec nápadů, absurdních mechanik, grafických chyb a framerate dropů".

Inu, ne vždy se to povede, ale netřeba zoufat, první díl nám nikdo nevezme :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle