Winamp bude vydán jako Open Source

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Hudební přehrávač Winamp, který se stal ikonou konce 90. let, se chystá na velký návrat. Společnost, která za ním stojí, oznámila, že 24. září bude zdrojový kód Winampu (verze pro Windows) uvolněn jako open source. Tento krok má za cíl oživit zájem o legendární software a umožnit komunitě vývojářů přidávat nové funkce a vylepšení.

Winamp bude vydán jako Open Source

Winamp byl uveden na trh v roce 1997 a rychle si získal popularitu díky svému jednoduchému, ale efektivnímu rozhraní, a podpoře široké škály audio formátů. V dobách své největší slávy měl Winamp desítky milionů uživatelů po celém světě. Uvolnění jako open source znamená, že kdokoli bude moci přispívat k vývoji programu, opravovat chyby a přidávat nové funkce. Tento krok by mohl přinést nový život starším verzím a umožnit modernizaci aplikace tak, aby lépe odpovídala současným technologiím a potřebám uživatelů.

Winamp, It Really Whips the Llama's Ass

Ať už jste dlouholetým fanouškem nebo novým uživatelem, 24. září si nenechte ujít – legendární Winamp se vrací a je připraven znovu ovládnout hudební scénu. Podrobnější informace viz tisková zpráva.

Autor: Jenkings

Komentáře k:
"Winamp bude vydán jako Open Source"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle