Wolfenstein: The New Order zdarma na EPICu

Až do 9. června si na EPICu můžete do virtuální knihovny zdarma přidat Wolfenstein: The New Order. Což je hra, kterou byste neměli minout!

Wolfenstein: The New Order zdarma na EPICu

Sice si myslím, že pokračování pojmenované The Old Blood je pro nás nostalgiky ještě o fous zajímavější, jelikož mocně čerpá z Return to Castle Wolfenstein, ale to nic nemění na faktu, že The New Order je docela poctivá řežba. Dohrál jsem obé a obé jsem si užil. Těch interních plačtivých monologů běsy zmítaného hrdiny by tedy mohlo být méně, na druhou stranu střílení do nácků je hojně. A to je dobré! (Asi bych ubral i na těch robotických psech, ti mě ještě dnes budí ze spaní. Hnus.)

Fun fact: mezi vydáním Wolfenstein 3D a Return to Castle Wolfenstein uběhla kratší doba, než mezi RTCW a The New Order. No fakt, 9 vs 13 let, si to ověřte! ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Wolfenstein: The New Order zdarma na EPICu"

 • Srandista napsal:

  Sledge, technicka! Ono totiz tiez medzi RTCW a Wolfenstein: The New Order bola este jedna Wolfenstein hra, dnes prevazne zabudnuta, s vsehovoriacim nazvom Wolfenstein (2009).

  • Sledge napsal:

   No to já vim, však jsem se jí snažil dohrát, ale nedal jsem to, v cca 2/3 mě zmohla ukrutná nuda :) Já tím narážel na to, že mám tendenci brát RtCW jako v podstatě novinku, a ono už je to takhle prastarý :)

 • iarmanu napsal:

  Divím se že třebas pokračování téhle sérii hráls a přitom výborný BioShock, odkaz System shocku, neřkuli druhého dílu, ne. Musíš to dohnat kámo, jak by řekl můj potomek.

 • iarmanu napsal:

  Apropo musím něco napsat o System shocku 2, vařby z vařených, jinak nevím

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak PRINCPlacka / odznak PRINC 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle