Zahrajte si demo české RTS Songs of the Chalice

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Díky Bludrovi za tweet, tenhle kousek hnedle putoval na wishlist. Songs of the Chalice, tedy Písně z Kalicha, jsou připravovanou real-time strategií z českých luhů a hájů. A také z temných lesů, do těch nás ostatně zavede jediná v demu přítomná mise.

V té povedeme chrabrého Jana Žižku z Trocnova, jenž se prodírá větvemi a křovinami ve snaze najít mezi stromy zatoulavší se druhy. Jenže nejsou to jen sojky práskačky a muchomůrky, co se schovává ve stínech, Žižkovým druhům ve zbrani je kvůli banditům poněkud horko, takže nemeškejte a spěchejte zachránit, co se dá.

Zahrajte si demo české RTS Songs of the Chalice

Jasně, je to rychlovka na pár minut, ale dá vám okusit, co můžete od finální hry, která bude obsahovat desítku příběhových misí, čekat. Každá z misí nabídne trochu odlišný gameplay a bude vyžadovat odlišnou taktiku, tzn. jde zde zjevná snaha vyhnout se prokletí real-time strategií, repetitivnosti. Dále se můžeme na různé typy jednotek s různými schopnostmi, mnohé easter eggy a různá zašitá tajemství, z nichž některá vyústí v bonusové mise.

Za hrou stojí vývojář Jan Vodička (vodasoft_tm), datum vydání je ve hvězdách, nicméně do wishlistu na Steamu si hru můžete přidat už teď.

Zahrajte si demo české RTS Songs of the Chalice

No a jestli si nějakou českou RTS chcete zahrát hned teď, nelze nepřipomenout starší titul Loria, který je zdarma na Steamu i GOG. Autor Lorie dokonce pracuje na další hře stejného žánru, viz Liquidation.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zahrajte si demo české RTS Songs of the Chalice"

  • Nox napsal:

    Vcelku hezky kousek, dost pripomina Warcrafta 3. Jen inteligenci postav je treba jeste vyladit, aby zvladly treba sporadane utocit v davu.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš STUNT - 228x189x2mmRetro podložka pod myš STUNT - 228x189x2mm 197 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle