Zahrajte si demoverzi připravované adventury Polda 7

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Hurá, brzy vyjde nový díl série, která mě dráždí pouhou svou existencí. Možná jsem jen pod neblahým vlivem dojmů z jedničky, která je dle mého názoru příšerná, a vůči dalším dílům jsem tak nespravedlivý, ale možná, možná že jste to vy všichni ostatní, kdo se šeredně plete! ;)

Zahrajte si demoverzi připravované adventury Polda 7

V každém případě první minuty z demoverze sedmého Poldy mě o nějaké nadpozemské kvalitě připravovaného titulu nepřesvědčily. Začalo to Comic Sansem a pokračovalo několika opravdu otřesnými nevtípky, načež jsem hru raději vypnul. Fanoušci série ale budou myslím spokojeni. Úroveň humoru je ve shodě s díly předchozími a ručně kreslená grafika je pohledná. Tedy až na samotného Pankráce, který mi přišel poněkud rozpitý, a ne vinou intezivní konzumace lahváčů, kolem kterých se mimochodem točí úvodní hádanka. V hlavní dabérské roli se samozřejmě vrací Luděk Sobota.

Zahrajte si demoverzi připravované adventury Polda 7

Vánoční verze / demo obsahuje i herní výzvu, v některé z lokací je totiž schováno tajné heslo, po jehož nalezení obdržíte od autorů malý dárek. Tak snad to nebude kompilace předchozích dílů... Polda 7 VV je ke stažení na webu polda5.cz, další info naleznete na Facebooku.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle