Zkuste Broken Roads, postapo Fallout s klokany

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jedním z hlavních zdrojů inspirace pro postapokalyptickou RPG sérii Fallout byl bezpochyby australský Mad Max, konkrétně jeho druhý a třetí díl. Připravovaná novinka Broken Roads tak do jisté míry kruh uzavírá, odehrává se totiž přímo v Austrálii samotné. Zpracováním navazuje na Fallout 1&2, přičemž některé jeho základní mechaniky dále rozšiřuje.

Zkuste Broken Roads, postapo Fallout s klokany

V první řadě je tu morální kompas, propracovaný systém morality, které ovlivňuje volby v rozhovorech, a promítá vaše konání do okolního světa. Nejde je o černobílé dobro vs. zlo, vaše rozhodnutí jsou mnohdy "šedá" a následky nejasné. V řadě druhé je to RPG systém bez omezených povolání, je jen na vás, jakým směrem se vydáte a jaké schopnosti své postavě dáte do vínku. Obojí je vlastně známé z Falloutů, ale v případě Broken Roads autoři slibují větší hloubku a zásadnější vliv na hraní.

Pobavila mě tvorba postavy á la Arena / Daggerfall, kdy odpovídáte na otázky týkající se řešení hypotetických situací, na základě čehož se vám naladí onen morální kompas.

Dalším tahákem je samozřejmě exotické prostředí vyprahlé Austrálie, se všemi těmi klokany, ptáky emu, psy dingo, vombaty, tasmánskými čerty... nechci tvrdit, že se tohle vše ve hře objeví, ale na klokany dojde na 100% :) A nejspíš i na zmutované pavouky, hnus!

Broken Roads vychází až 14. listopadu, ale už teď si můžete zahrát volně dostupné demo, které naleznete na Steamu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš 486DX2 - 228x189x2mmRetro podložka pod myš 486DX2 - 228x189x2mm 197 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle