2 staré válečné simulátory nově na GOG

Ziggurat Interactive znovu útočí, začíná to vypadat na kobercový nálet. Jen v tomto roce pod jejich hlavičkou vyšlo na GOG celých 19 starých kousků, tedy pokud správně počítám, viz předchozí šortky. Nejnovějšími přírůstky jsou Blue Max: Aces of the Great War a Das Boot: German U-Boat Simulation.

Das Boot: German U-Boat Simulation (1990) je simulátorem klaustrofobních nacistických ponorek tak, jak jste je mohli vidět v báječném stejnojmenném snímku, ideálně v jeho mimořádně chutné šestihodinové verzi. Blue Max: Aces of the Great War (1991) se odehrává o nějaký ten pátek dříve, a to během první války světové, a nikoli za periskopem, ale za kniplem mnohoplošníku, tzn. jde o simulátor letecký. Obě hry má na triku stejný vývojářský tým Artech Digital Entertainment.

Btw. na GOG by si měl někdo projít mou rukověť k tvorbě screenshotů ze starých her pro DOS. Cpát tohle do JPEGu je holý nesmysl, je to rozmazané, ztrácí to barvu a zabírá zbytečně místa. A profíci by to hergot mohli vědět! :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"2 staré válečné simulátory nově na GOG"

  • Doomtrooper napsal:

    Das Boot jsme hravali a byvalo to dobre. Byla to jedna z tech starych her u kterych si clovek musel leccos domyslet aby si sam v hlave dokreslil tu spravnou atmosferu, ale to uz tak tenkrat bylo bezne. Jsem zvedav jak to bude hratelne zase po tolika letech ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJSRetro podložka pod myš GEROJS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle