4 staré hry nově na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Do nabídky GOG, přesněji do sekce "pro pamětníky", přibyly nově čtyři klasické kousky z portfolia Throwback Entertainment.

4 staré hry nově na GOG

TrickStyle (1999) je jakýsi futuristický Tony Hawk's Pro Skater s hoverboardy místo skateboardů. Ve hře, která už mimochodem v minulosti v nabídce GOG byla, se prolétnete nad Manhattanem, Londýnem a Tokyem. Létat budete až do omrzení, popř. do křeče v prstech, která se dostaví z pokusů zvládnout všech 400 triků&skoků.

Powerslave (1996) nemusím představovat, o hře se už rozepsal Pollux. Z celého balíčku je tahle povedená egyptská doomovka, kterou pohání legendární BUILD (tzn. jde o verzi pro PC, ne konzole), asi nejzajímavější.

Bloodwych (1989) je též poměrně známý titul, v tomhle prastarém dungeonu se vydáte do temných kobek dělat obvyklé sklepní věci, jako je lov nemrtvých, sběr harampádí a boj proti ulmátnímu zlu, kterým je tentokrát ohavný Lord Of Entropy. V nabídce GOG je DOS verze.

Alien Earth (1998) je izometrická akční adventura o hmyzácích-emzácích jménem Raksha, kteří zotročili lidstvo, a zneužívají jej pro zábavu coby kořist k lovu. Naštěstí je tu chrabrý a bystrý Finn, který neplánuje vydat svou kůži lacino.

Jak jednotlivé tituly, tak celý balíček jsou v zaváděcí slevě.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"4 staré hry nově na GOG"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle