6 starých klasik nově v nabídce GOG

Skvělá zpráva pro všechny Mirky Dušíny, kteří zatvrzele odmítají pirátit staré hry. Do nabídky GOG přibylo šest zbrusu starých kousků, a ač vesměs nejde o žádné nesmrtelné legendy, určitá kvalita se v tomto vánočním nadělení skrývá.

6 starých klasik nově v nabídce GOG

Hexplore (1998) je akční hack&slash RPG, které vypadlo z podobného pytle, jako Diablo či Gauntlet. V balíčku EPIC + Inferno naleznete dvojici vesmírný střílečko-simulátorů od vývojářů DID, což je parta, která nám dala klasiku TFX. Time Gate: Knight's Chase jest 3D adventurou ve stylu Alone in the Dark - nedivme se, jde o stejné vývojáře. Hororová survival záležitost The Legacy: Realm of Terror je ideální na dlouhé sváteční večery, kdy už všichni dávno spí, ovšem vy trpíte nočními můrami v důsledku předávkování bramborovým salátem. A nakonec Dethkarz, blízký příbuzný závodních svistotů typu Rollcage / Wipeout.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »