Adventura Toonstruck zdarma na GOG

V rámci probíhající slevové akce na GOG si můžete do knihovny zcela zdarma přidat adventuru Toonstruck. Stačí v příštích dvou dnech otevřít titulní stránku obchodu, sjet dolu na banner a ťuknout na Get it FREE.

Že vám při přečtení jména Toonstruck hnedle nezapaluje? Tak rekapitulace: Toonstruck je kreslená adventura z roku 1996, která, podobně jako film Who Framed Roger Rabbit, kombinuje kreslenou grafiku s reálnými záběry. Přičemž reálné záběry se týkají především protagonisty, kterého ztvárnil Christopher Lloyd, jehož znáte coby pološíleného vědátora Emmetta Browna z trilogie Back to the Future, popř. coby komandéra Cruga z filmu Star Trek III: The Search for Spock.

Hra v době vydání trošičku zapadla, prodeje nebyly takové, v jaké se doufalo, a projekt byl nakonec finančním propadákem. Hodnocení ovšem byla veskrze kladná a Toonstruck se postupem času propracoval k pověsti výtečné, humorně laděné adventury se znamenitou audiovizuální stránkou. Za ty prachy jasná koupě :)

Adventura Toonstruck zdarma na GOG

Komentáře k:
"Adventura Toonstruck zdarma na GOG"

  • JimiH napsal:

    Ehm, nechci být hnidopich, ale Christopher Lloyd je kromě Emmeta Browna známý hlavně jako záporák z Falešné hry s králíkem Rogerem… a tam ho vidělo podle mě více lidí než v “pátrání po Spockovi”. Navíc je to důvod, proč po něm autoři hry sáhli.

    Jinak je to super hra. Doporučuji.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)