Atari: A Visual History, 420 stránek o osmibitech Atari

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na Kickstarteru běží kampaň Atari: A Visual History, jejímž cílem je vydání stejnojmenné "coffee table" knihy plné obrazové historie osmibitových počítačů Atari. Na 420 stránkách zakletých v pevné vazbě naleznete precizně nasvícené fotografie starých osmibitů a sytě barevné screenshoty z těch nejlepších her. Tedy kromě titulů vydaných přímo společností Atari, kniha je neoficiální a autor si raději kryje záda.

Početné obrazové materiály budou samozřejmě doprovozeny i dietním a lehce stravitelným textem, od popisů her, přes rozhovory s vývojáři, až po profily vydavatelských společností. Celkově půjde přibližně o 50 000 slov textu v jazyce anglickém.

Finančním cílem kampaně je 34 000 eur, v tuto chvíli je posbírána cca třetina, do konce zbývá 32 dnů. Kniha může být vaše za rozumných 29 eur, levnější elektronická verze není v plánu.

Atari: A Visual History, 420 stránek o osmibitech Atari

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Atari: A Visual History, 420 stránek o osmibitech Atari"

  • Jirka napsal:

    Líbí se mi to. Těch 29€ bych snad ještě dal, ale nedozvěděl jsem se tam cenu poštovného (možná jsem slepý). Obávám se, že v uvedené ceně nebude zahrnuta a klasická cenovka dopravy z ostova nebývá o moc nižší, než cena knihy – tudíž pro mne už mimo realitu. Nevíte někdo jak to je s tím dopravným?

  • bludr napsal:

    Musíš kliknout na ten reward a nabídne ti to volbu země a rovnou vypočítá poštovný. Sem je to 13 Euro. Mě osobně to přijde informačně nabušený, ale na to, že se to jmenuje „Visual History“, tak ten design vypadá úplně tragicky. A protože k Atari osobní vztah nemám, nechám si to ujít.

  • KamilZm napsal:

    Jsem zvědav, zda to dají. Zbývá 7 dnů a mají $26174 z $37950 .

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle