Atari Jaguar: nový emulátor pro Android a Switchblade k předobjednání

Atari Jaguar v našich končinách pravděpodobně širokou fanouškovskou základnou neoplývá, tak to sfoukneme takto stručně, dva v jednom.

Nejprve nový emulátor pro Android - IrataJaguar. V porovnání s druhým dostupným Android emulátorem jménem Virtual Jaguar by měl Irata Jaguar nabídnout lepší kompatibilitu a svižnější emulaci. Stinnou stránkou je vyšší cena, v tuto chvíli 150 Kč (Virtual Jaguar je zdarma). A navíc - pro emulaci zařízení o složitosti Jaguara je potřeba pořádná porce výkonu, s běžnými telefony a tablety se připravte na slideshow.

Druhou novinkou je hra Switchblade, která původně vyšla roku 1989 na celou řadu platforem, Atari Jaguar mezi nimi ovšem chyběl. Což je křivda, která bude díky připravovanému portu brzy napravena. Hru ve formě fyzické cartridge si můžete předobjednat již nyní, cena je stanovena na 60 dolarů.

Atari Jaguar: nový emulátor pro Android a Switchblade k předobjednání

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »