Bojovka Street Fighter 2 znovu vyjde – ve formě cartridge pro SNES

U příležitosti 30. výročí série Street Fighter vydá Campcom speciální cartridge se hrou Street Fighter 2 pro SNES. Výroční edice je omezená na cca 5 500 kusů - 4500 v červené barvě, 1000 v průhledné a ve tmě svítící zelené. Cena je stanovena na 100 dolarů, cartridge vychází pouze v NTSC verzi.

(...no, nebo si za o třetinu vyšší cenu můžete koupit 10 kousků ve formě neoriginální cartridge. Vsadím boty, že obsah bude úplně stejný.)

Cartridge je skutečně funkční, nicméně výrobce si kryje záď upozorněním, že v případě použití s reálnou konzolí může dojít k jejímu přehřátí a vzplanutí. Ne snad, že by cartridge obsahovala nějaký vysoce vznětlivý materiál, to jen výrobce taktně upozorňuje na fakt, že s 25 let starou konzolí se může stát kdykoliv cokoliv.

Bojovka Street Fighter 2 znovu vyjde – ve formě cartridge pro SNESBojovka Street Fighter 2 znovu vyjde – ve formě cartridge pro SNES

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk)Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle