Brzy vyjde: Gargoyles Remastered

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Fandové herních klasik z konzole SEGA Mega Drive by měli zbystřit, již brzy se na obrazovkách jejich PC objeví titul Gargoyles Remastered, což je remasterovaná verze klasické plošinovky Gargoyles, která vyšla roku 1995 práve pro konzoli Mega Drive / Genesis.

Původní hra je inspirovaná stejnojmenným kresleným seriálem z produkce Disney, což by mohlo naznačovat nějakou dětskou pestrobarevnou vyprávěnku, ale není tomu tak, Gargoyles jsou totiž akčním seriálem s temnou atmosférou. Ta se přenesla i do hry, čeká vás tedy potemnělá gotika plná děsu a ohyzdných potvor.

Připravovaný remaster nabídne očekávatelná vylepšení, jako jsou kreslená grafika ve vysokém rozlišení, která ale půjde kdykoli přepnout na grafiku původní, dále instantní přetočení zpět, to když se vám nějaká akce tak úplně nevyvede, a samozřejmě i oblíbené trofeje, to abyste se mohli se sklenkou brandy v ruce opájet nad svými okamžiky slávy. Audiofilové bezpochyby uvítají i remasterovaný soundtrack.

Hra vychází 19. října, předobjednat si jí můžete již teď, viz Gargoyles Remastered na GOG, popř. hru najdete na Steamu. Ač nerad, musím se pozastavit nad minimálními požadavky - 2D plošinovka žádající dvoujádrový 3GHz procesor a 8GB RAM? Ale no tak!

Brzy vyjde: Gargoyles Remastered

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Brzy vyjde: Gargoyles Remastered"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-NUKEPodtácek ATOM-NUKE 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle