Shadow Man Remastered již brzy na vašich obrazovkách

Aby to v Nightdive Studios s tím remasterováním nepřehnali, to je pomalu co týden, to nově oznámená hra :) A to prosím stále nemají hotový System Shock. Tentokráte se omlazující kůry dočká Shadow Man, akční adventura z roku 1999.

Shadow Man Remastered již brzy na vašich obrazovkách

S remasterováním tohoto kousku pravděpodobně nebude tolik práce, jako např. s Blade Runnerem, hra je totiž plně 3D, teoreticky tedy stačí zvýšit rozlišení na slibovaných 4K, připravit AI upscalované textury, přidat mnohé vizuální efekty a vyhnat brouky z kódu. Součástí remasteru, který poběží na interním Nightdive's KEX enginu, bude též doplnění obsahu, který se do původní hry nedostal.

Shadow Man Remastered vyjde na PC (Steam a GOG) a konzolích PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Datum vydání je neurčité, dočkáme se někdy příští rok. Pokud čekat nechcete, můžete si už teď pořídit původní hru na GOG.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »