Deep Blue, podvodní izometrická novinka pro ZX Spectrum

Knight Lore, Pentagram, Head over Heels, Batman. To je hrstka her, jejichž názvy vám mohou vytanout na mysli po shlédnutí screenshotů z Deep Blue. Tato izometrická novinka pro ZX Spectrum byla vytvořena pomocí nástroje 3D GameMaker.

Dejte pozor, temné hlubiny jsou nebezpečné místo a váš potápěcí oblek je křehčí než mořský koník! Že nepřežijete srážku s minou, to bych pochopil, ale že vás na na onen svět pošle i medůza? Inu, patrně vytvrdlý žahavec zocelený tlakem nezměrných hloubek!

Odkazy ke stažení: TZX, TAP.

Deep Blue, podvodní izometrická novinka pro ZX Spectrum Deep Blue, podvodní izometrická novinka pro ZX Spectrum Deep Blue, podvodní izometrická novinka pro ZX Spectrum Deep Blue, podvodní izometrická novinka pro ZX Spectrum Deep Blue, podvodní izometrická novinka pro ZX Spectrum

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »