DOOM 64 nově na GOG

Nemá cenu před tím uhýbat, každý fanda Dooma jedničky a dvojky by si DOOM 64 na 100% zahrát měl. Je to verze trochu pozapomenutá, trochu podceňovaná, ale přitom po herní stránce naprosto špičková, jak jsem se vás pokoušel přesvědčit jak já, tak Pollux, viz články Dohráno: DOOM 64, resp. Doom 64 – tak trochu jiný Doom.

DOOM 64 nově na GOG

Nějaké dva roky je DOOM 64 díky konverzi od Nightdive Studios dostupný na Steamu, nyní ovšem přibyl i do nabídky lepšího ze zavedených obchodů, GOG. A co je nejlepší, je dokonce v zaváděcí akci, vyjde vás na pouhé euro a kousek. Hele, bez žertů, must have, kupujte!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"DOOM 64 nově na GOG"

 • Pollux napsal:

  Um,,, ta moje recenze je strašná. Dneska bych ji napsal dost jinak :D

 • Viktor Špička napsal:

  Já si zrovna včera zahrál verzi z Gamepassu protože Doom 64 jsem si už před časem koupil na Xbox a tedy dost mne zarazilo to šíleně nízké rozlišení textur ( zas tak věrná originálu z N64 opravdu hra být nemusí ) .
  Mimochodem Doom64 před oficiálním releasem vyšel i jako fan wad projekt a ten je pod aktuálními enginy mimochodem i přirozeně koukatelný ….

 • Doomtrooper napsal:

  DOOM 64 mě opravdu pobavil, hrál jsem ho až po recenzi přečtené tady na HV. Super atmosféra za mě pecka. Hej, máte tedy někdo už tu GoG verzi? Je tam multiplayer??

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2812 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak PRINCPlacka / odznak PRINC 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle