El Linaje Real, novinka pro Amstrad CPC

El Linaje Real je nová hopsačka pro po osmibity Amstrad CPC. Nezalekněte se španělštiny - byť je hra doprovázená mnohým textem, akce samotná překlad nepotřebuje. Jde totiž o klasickou rubačku, takový fantasy Kung-Fu Master. Pokud jsem dobře pochopil automatický překlad španělského textu, tak by hra měla skrývat několikero forem hraní, dle úrovně, ve které se nacházíte. Ověřit to bohužel nemohu, na tento typ her jsem až komicky levý, zemřel jsem na jedné z prvních propastí, kterou ne a ne přeskočit. Tyhle pixel-perfect skoky by dle mého skromného názoru měly navždy zůstat minulosti. Ale když to někoho baví... Pokud mohu věřit emulátoru, tak pro spuštění stačí základní CPC 464. Což vzhledem k pohledné grafice a zvučné doprovodné skladbě oceňuji drobným plus!

El Linaje Real, novinka pro Amstrad CPC El Linaje Real, novinka pro Amstrad CPC

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »