Europa Universalis II zdarma na GOG

První díl série Europa Universalis z produkce studia Paradox vyšel v dávném a kulatém roce 2000 (ve kterém jsme se báli, že na nás zaútočí mikrovlnky). Což znamená, že Europa Universalis, pro jejíž čtvrtý díl stále vycházejí nové datadisky, slaví 20. výročí. V rámci oslav rozdává GOG po celé 4 dny zdarma druhý díl Europa Universalis II z roku 2001.

Europa Universalis II zdarma na GOG

V této globální historické real-time půtce se vcítíte do role vůdce jednoho z národů a povedete jej k prosperitě a světlým zítřkům. Ano, bude líp! Diplomacie, obchod, boj, skutečné historické události a osobnosti, objevování Nového světa, náboženství - čeká na vás dějepis, ovšem podaný zábavnou formou :) Vřele doporučuji vzít si k prvnímu hraní do ruky manuál, metodou pokus-omyl jsem nepochopil ani zbla.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Europa Universalis II zdarma na GOG"

  • Richmond napsal:

    Pro mě srdcovka. Tenkrát v Levných knihách koupen obří bigbox od CD Projektu s tišteným manuálem v češtině. Byl jsem z té hry unešenej, protože tam prostě byly ty události, o kterých jsem četl třeba v Dějinách Anglie a pak konsternovanej, že i ty menší eventy tam byly a měly na hru vliv.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak IDDQDPlacka / odznak IDDQD 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle