Fallout 3: GOTY zdarma na EPICu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jak si tak zpětně v hlavě přehrávám svá četná Falloutí dobrodružství, docházím k závěru, že trojka je nejhorší Fallout. (Samozřejmě nepočítám zhůvěřilosti jako Fallout Shelter a Fallout 76, ty jsou v úplně jiném hrníčku.) Což neznamená, že je snad Fallout 3 špatná hra, to ne, ale prostě má mnohem povedenější sourozence, v čele s nepřekonatelným Falloutem: New Vegas, jehož druhý díl, popř. aspoň remake do enginu čtyřky, již roky marně vyhlížím.

Fallout 3: GOTY zdarma na EPICu

Ale proč jsem do tématu vlastně zabrousil - na EPICu je po další týden zdarma Fallout 3 v GOTY edici, tzn. se všemi pěti datadisky, konkrétně Operation: Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Mothership Zeta a Point Lookout. Je to slušná porce obsahu, ale rovnou vás musím varovat - ta hra neprošla žádnými úpravami pro moderní OS, a už v době vydání nebyla vzorem stability, rozběhat to nepadavě je úkol pro mistry. Mně to padalo na hubu tak strašně, že na dohrání čehokoli mimo základní hru jsem neměl sílu. Ale možná budete mít štěstí, tak vzhůru mezi mutanty!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Fallout 3: GOTY zdarma na EPICu"

  • Ilfirin napsal:

    Nejhorší Fallout zdarma? No jupí no

  • Powerack napsal:

    Ještě za časů aktivního „pirátění“ lítalo na torrentech několik verzí GOTY. Jedna byla celkem stabilní. Já si koupil verzi ze steamu, ale pokud bych měl hrát zase někdy F3, určitě bych sáhl po té verzi z torrentu i když mám origo zaplacenou. To samý s F4, kde jsem sice koupil placku a dokonce mám full pack na steamu, ale kompletní balík se z torrentu prostě tahal rychlejš a pohodlnějš :-D
    Každopádně za mně je jednoznačně nejhorší počin nikdy nevydaný a nedokončený „Fallout 3 Van Buren“. Trojka ve 3D je sice atyp pro starý pařany,ale ono se na to dá zvyknout.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle